English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

W szpitalach miała być nowa jakość, a będzie tylko jakoś

2017-04-28
Forsal.pl: Rząd wycofuje się z planu poprawy infrastruktury i warunków pobytowych w placówkach medycznych. – To równanie w dół. Podmioty, które wykonały duży trud i poprawiły jakość sanitarną kosztem cięć w innych obszarach, mogą czuć się oszukane – komentuje Wiceprezydent Pracodawców RP Andrzej Mądrala.
czytaj więcej

Polski prywatny sektor ochrony zdrowia w 2020 r., czyli prawo Szwejka

2017-04-28
Termedia.pl: Jak było, tak było, ale jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było – te słowa dzielnego wojaka Szwejka jak ulał pasują do wszystkich podejmowanych w XX w. prób wyeliminowania „prywaciarzy”. Jak zrobi to obecna władza? – pyta ekspert Pracodawców RP Grzegorz Byszewski.
czytaj więcej

Szkolenia komputerowe – projekt MAK

2017-04-27
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w szkoleniach komputerowych w ramach projektu MAK – Mazowiecka Akademia Kompetencji.
czytaj więcej

Komentarz dnia: Czy przepisy o konfiskacie rozszerzonej mogą zagrozić przedsiębiorcom?

2017-04-27
27 kwietnia br. weszła w życie nowelizacja Kodeksu Karnego wprowadzająca tzw. konfiskatę rozszerzoną. Jej założeniem jest zwiększenie skuteczności konfiskaty środków pieniężnych i innego mienia pochodzącego z przestępstw gospodarczych. Nowe przepisy budzą jednak spore obawy przedsiębiorców.
czytaj więcej

Bez gospodarczej wolności nasz kraj nie przyspieszy

2017-04-27
Brak realnego dialogu rządzących z przedsiębiorcami, w tym przy tworzeniu legislacji, brak wsparcia biznesu przez urzędników i sądy, postępujące ograniczenie wolności gospodarczej będącej motorem dla prywatnego biznesu – to główne obszary do poprawy, zidentyfikowane przez uczestników debaty „Kluczowe problemy rozwoju gospodarczego Polski”.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     391
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku