English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Komentarz dnia: Więcej umów na czas nieokreślony a mniej na określony

2017-06-23
Jak wynika z najnowszych danych GUS przybyło umów bezterminowych, a ubyło tych zawieranych na czas określony. Jest to efekt utrzymującej się dobrej sytuacji na rynku pracy, a także wprowadzonych w ubiegłym roku ograniczeń w zakresie zawierania terminowych umów o pracę.
czytaj więcej

XI Ranking Firm Doradztwa Podatkowego

2017-06-23
Redakcja „Rzeczpospolitej" już po raz 11. przyznała nagrody najlepszym firmom doradztwa podatkowego oraz indywidualne wyróżnienia dla najlepszych ekspertów. W kapitule zasiadał Wiceprezydent Pracodawców RP Piotr Kamiński.
czytaj więcej

Firmy nie zyskają na otwarciu granic

2017-06-23
„Rzeczpospolita”: Wszystko wskazuje na to, że po wejściu w życie nowych przepisów Ukraińcy nadal będą musieli stać w kolejkach przed polskimi konsulatami, by uzyskać wizę uprawniającą ich do wjazdu na teren Polski. – To nie pierwszy raz, gdy rząd zapomniał o potrzebach przedsiębiorców, którzy coraz bardziej odczuwają brak rąk do pracy – mówi Grzegorz Tokarski, ekspert Pracodawców RP.
czytaj więcej

Rozwód audytu z usługami doradztwa

2017-06-23
„Rzeczpospolita”: Firmy badające sprawozdanie klienta nie mogą jednocześnie planować dla niego strategii podatkowej. Audytora trzeba też będzie zmieniać co pięć lat. – Obawiam się, że zakaz łączenia audytu z doradztwem nie zwiększy konkurencji, ale doprowadzi do większej koncentracji rynku – mówi Wiceprezydent Pracodawców RP Piotr Kamiński.
czytaj więcej

Split payment uderzy w uczciwe firmy

2017-06-23
„Puls Biznesu”: Projekt resortu finansów tzw. podzielonej płatności VAT nie chroni uczciwych przedsiębiorców, wręcz pogorszy ich płynność finansową — twierdzą eksperci. — Niezasadne jest wprowadzanie tak niekorzystnego dla firm rozwiązania — mówi Mariusz Korzeb, ekspert podatkowy Pracodawców RP.
czytaj więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9     407
Najnowsze     Starsze niż : 5 lat : 2 lata : rok : pół roku