English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Weź udział w szkoleniach CSR – dołącz do Koalicji na rzecz odpowiedzialnego biznesu

29-01-2013

Pracodawcy RP w ramach projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu” realizują bezpłatne szkolenia e-learningowe z zakresu CSR. Odbywają się one za pomocą specjalnie zaprojektowanej platformy, dzięki czemu każdy pracownik może je odbyć bez wychodzenia z biura!

 

Edukacja pracowników w zakresie CSR może stanowić solidną podstawę procesu wdrażania takiej strategii. Szkolenie skierowane jest zarówno do osób znających tematykę CSR, jak i dla tych, dla których jest to nowe zagadnienie. Całe szkolenie trwa ok. 1,5 godziny, a po pozytywnym zaliczeniu testu każdy pracownik ma możliwość wygenerowania imiennego certyfikatu uczestnictwa.

 

Przeszkolenie większej grupy pracowników, będące elementem wdrażania idei odpowiedzialnego biznesu, może stanowić istotny krok w stronę przystąpienia do Koalicji CR – prestiżowego grona przedsiębiorstw, które swoje działania opierają na realizacji zasad CSR i przestrzegają zasad Kodeksu Odpowiedzialnego Biznesu.

 

Szkolenie jest finansowane ze środków unijnych, co oznacza, że firma nie ponosi żadnych kosztów związanych ze zgłoszeniem swoich pracowników. Skierowane jest ono do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić odpowiednie dokumenty.

 

Informacji na temat szkoleń i przystąpienia do Koalicji CR udziela Marcelina Cieślak – e-mail: , tel.: 022 518 87 44.