English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

29-01-2013

Do grona członków Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej dołączyli:

 

  • Bumar sp. z o.o. jest czołowym polskim dostawcą i eksporterem uzbrojenia oraz sprzętu wojskowego produkowanego przez polski przemysł obronny, skupiony w narodowym koncernie Grupa Bumar. Bumar od 40 lat dostarcza produkty dla polskich Sił Zbrojnych oraz na rynki międzynarodowe. Od wielu  lat utrzymuje silną pozycję na międzynarodowym rynku sprzętu zbrojeniowego. Handlowa aktywność Bumaru koncentruje się wokół 4 obszarów produktowych, które znajdują swoje odzwierciedlenie w strukturze dywizji produktowych:
    • Bumar Amunicja SA: produkcja amunicji i rakiet
    • Bumar Elektronika SA: systemy elektroniczne i radiolokacji
    • Bumar Żołnierz SA: broń strzelecka i wyposażenie indywidualne
    • Bumar Ląd: pojazdy i platformy opancerzone

 

Wiodąca rola Bumar sp. z o.o. w Grupie Bumar wyraża się w kreowaniu wizji rozwoju, prowadzeniu polityki marketingowej, sprzedażowej oraz eksportu, koordynacji prac badawczo-rozwojowych i prowadzeniu polityki finansowej, w wprowadzaniu zmian w profilu i wielkości produkcji, koordynacji i w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych oraz realizacji umów offsetowych.

 

  • Presspublica Sp. z o.o. Spółka działa od 1991 r. i w 100% stanowi własność spółki Gremi Media, należącej do Grzegorza Hajdarowicza.  Presspublica jest wydawcą dzienników „Rzeczpospolita”, „Życie Warszawy”, „Parkiet”, tygodników „Przekrój” i „Uważam Rze”, miesięczników „Sukces” i „Uważam Rze Historia” oraz „Bloomberg Businessweek Polska”, dwutygodnika ekonomiczno-biznesowego (na licencji Bloomberg LP).