English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

21-03-2013

Do  grona członków Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej dołączyli:

 

  • BZK Group Sp. z o.o.

W długookresowej strategii działania BZK Group stawia przede wszystkim na bezpośrednią współpracę z polskimi producentami rolnymi, upatrując w nich rzetelne źródło zaopatrzenia w poszukiwane surowce rolne. Realizując własne cele biznesowe, spółka BZK Group chce wzmacniać potencjał polskiego rolnictwa poprzez tworzenie profesjonalnej oferty zakupowo-sprzedażowej, skierowanej do polskich gospodarstw rolnych oraz innych podmiotów działających na rynkach będących obszarem działalności spółki.

 

  • Cenrex Sp. z o.o.

Od 1989 roku jest dostawcą wyposażenia, systemów i usług dla Sił Zbrojnych RP oraz innych służb mundurowych. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami handlowymi z kraju i zagranicy oraz jednostkami badawczo-rozwojowymi nieprzerwanie wspiera proces transformacji Polskich Sił Zbrojnych, dostosowujący je do standardów NATO.

 

  • Cenzin Sp. z o.o.

Jest najstarszą polską spółką handlową działającą na międzynarodowym rynku obrotu bronią i sprzętem specjalnym. Od wielu lat współpracuje z najbardziej renomowanymi światowymi producentami broni i wyposażenia specjalnego. W ramach eksportu realizuje specjalistyczne dostawy sprzętu i usług dla sił zbrojnych, policji, służb mundurowych i jednostek specjalnych wielu krajów świata. Spółka prowadzi również import specjalistycznego wyposażenia, spełniając tym samym zapotrzebowanie polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, jak również koncesjonowanych odbiorców z rynku cywilnego.

 

  • RAFAKO S.A.

Jest największym w Europie producentem kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki, a także niekwestionowanym liderem rynku urządzeń energetycznych w Polsce. Około 80% kotłów energetycznych zainstalowanych w kraju zostało dostarczonych przez RAFAKO S.A. Firma ta jest również liderem na rynku polskim w dziedzinie instalacji odsiarczania spalin metodami mokrą i półsuchą. Posiada referencje zdobyte w szeregu krajów Europy i Azji – w tym w Chinach, Turcji, Indiach, Jugosławii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Belgii, Czechach i w Skandynawii.

 

  • Vivus Finance Sp. z o.o.

Spółka należy do 4finance Group – wiodącego pożyczkodawcy w zakresie udzielania pożyczek krótkoterminowych, cieszącego się międzynarodowym doświadczeniem. Vivus Finance Sp. z o.o. oferuje szybkie, wygodne i atrakcyjne pożyczki krótkoterminowe. W odróżnieniu od innych podobnych usługodawców pozwala na przedłużenie terminu spłaty pożyczki.