English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

10-07-2013

Do grona Pracodawców RP dołączyli:

 

  • Ghelamco Poland Sp. z o.o.

 

Ghelamco Poland jest częścią grupy Ghelamco, powstałej w Belgii w 1985 roku. Firma jest jednym z największych deweloperów w branży budynków biurowych, centrów dystrybucyjnych i budynków apartamentowych w Belgii, Polsce, Holandii, Francji, na Ukrainie i w Rosji.

 

Ghelamco Poland to jedna z największych firm działających na polskim rynku nieruchomości już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała reputację dewelopera, który oddaje inwestycje na czas – wykończone na najwyższym poziomie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników i wznoszone zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi oraz jakościowymi.

 

  • Solar-Future Energy Sp. z o.o. – Sp.k.

 

Spółka Solar-Future Energy powstała w 2009 roku, jako jeden z pierwszych producentów modułów fotowoltaicznych w Polsce. Wytwarza wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne w oparciu o technologię polikrystalicznego oraz monokrystalicznego krzemu. Firma jest też pierwszym w Polsce producentem BIPV-fotowoltaiki zintegrowanej z budynkiem. Posiada certyfikat producenta europejskiego.

 

Obecnie linia Spółki Solar-Future Energy ma wydajność 35MW rocznie, ze stałym wzrostem możliwości produkcyjnych. Linia produkcyjna bazuje na urządzeniach firm, które od lat zajmują czołowe miejsce w dostarczaniu sprawdzonych technologii maszyn i urządzeń do produkcji i testów mocy elektrycznej w modułach fotowoltaicznych.

 

  • Teleskop Sp. z o.o.

 

TELESKOP jest wiodącym europejskim producentem konstrukcji spawanych dla producentów żurawi. Specjalizuje się w wysięgnikach żurawi teleskopowych, chwytnikach (spreaderach) żurawi kontenerowych, wysięgnikach żurawi kolejowych, podwoziach oraz nadwoziach dźwigów samochodowych, jak również innych kompleksowych podzespołach – jak zblocza, konstrukcje podporowe czy produkty specjalne.

 

Produkuje wyroby z materiałów: począwszy od płaskowników aż do stali S1100 QL1, jak też ze stali wysokoodpornej na zużycie. Oferuje palenie palnikiem, spawanie, obróbkę mechaniczną oraz lakierowanie wykańczające różnymi metodami.