English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

27-09-2013

Do grona Pracodawców RP dołączyli:

 

  • KPMG Sp. z o.o.

KPMG jest jedną z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych obecnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat świadczymy profesjonalne usługi audytorskie, podatkowe, księgowe, prawne, doradztwa transakcyjnego i finansowego oraz doradztwa w zakresie zarządzania ryzykiem i spełniania wymagań regulacyjnych. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

 

Główne obszary usług świadczonych przez KPMG w Polsce to audyt, podatki, doradztwo gospodarcze, usługi księgowe i prawne.

 

U podstaw sukcesu KPMG na rynku leżą wysoka jakość usług, praca zgodna z wartościami oraz przede wszystkim ludzie, których kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 152 tysięcy pracowników w 156 krajach świata. Dzięki temu firma może świadczyć usługi kompleksowo, ale jednocześnie potrafi podejść do każdego klienta indywidualnie. Jedną z ich zasad jest dbanie o przejrzystość i wiarygodność komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Niezależność, uczciwość, rzetelność wykonywania zawodu, a także etyka i obiektywizm są filarami działalności KPMG w Polsce.

 

Stała obecność w czołówce rankingów oraz przyznawane KPMG wyróżnienia świadczą o wysokiej pozycji firmy na polskim rynku. W 2013 roku firma KPMG została uznana za najlepszą firmę audytorską w Polsce (wg Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” i „Gazety Giełdy – Parkiet” z 27.02.2013 r.) i wciąż pozostaje w czołówce najlepszych firm i doradców podatkowych (wg VII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej” z 12.03.2013 r.).

 

Władze: Andrzej Ścisłowski, Dyrektor Generalny KPMG w Polsce

 

 

  • Polimex-Mostostal S.A.

Polimex-Mostostal S.A. to lider sektora inżynieryjno-budowlanego w Polsce.

 

Jest kontynuatorem działalności rynkowej spółek o ponadsześćdziesięcioletniej tradycji (od 1945 roku). Od 1997 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecny kształt uzyskała w 2004 roku, w wyniku fuzji dwóch firm: Polimexu-Cekopu S.A. oraz Mostostalu Siedlce S.A.

 

Spółkę wyróżnia pełen wachlarz usług świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa dla branży energetycznej, ochrony środowiska, chemii, petrochemii, infrastruktury drogowej i kolejowej oraz budownictwa ogólnego.

 

Firma dysponuje rozbudowanym potencjałem projektowym, skupionym wokół wielobranżowego Centrum Projektowego Polimex-Mostostal. Wsparciem dla firmy są Grupa Kapitałowa, kwalifikowani podwykonawcy oraz sieć przedstawicielstw zagranicznych. Dzięki tym atutom Polimex-Mostostal jest w stanie realizować największe i najtrudniejsze zadania inwestycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Polimex-Mostostal jest liderem rynku inżynieryjno-budowlanego pod względem przychodów w Polsce.

 

Władze: Gregor Sobisch, Prezes Zarządu