English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

CSR bez granic – Pracodawcy RP w debacie „Praktyka Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej"

30-09-2013

II Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej odbędzie się w dniach 1–6 października 2013 roku w Lublinie. Katarzyna Rózicka – Dyrektor Departamentu Dialogu Pracodawców RP – uczestniczyć będzie w panelu ekspertów pt. Praktyka Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Granice CSR.

 

Celem Kongresu jest inspirowanie współpracy Unii Europejskiej z krajami zza jej wschodniej granicy. Do udziału w nim zaproszeni zostali artyści, naukowcy, menedżerowie kultury, przedstawiciele środowisk biznesowych, edukacyjnych, władz samorządowych i państwowych, organizacji pozarządowych, a także politycy oraz dziennikarze. Razem – ponad 700 osób.

 

Na liście zaproszonych gości znalazła się Katarzyna Rózicka – Dyrektor Departamentu Dialogu Pracodawców RP, która uczestniczyć będzie w panelu ekspertów Praktyka Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Granice CSR. Panel odbędzie się 2 października 2013 roku w godzinach 13.30–15.00.

 

Kongres wraz z imprezami towarzyszącymi jest realizowany w ramach działalności think tanku Centrum Kompetencji Wschodnich, który został powołany przez Prezydenta Miasta Lublina, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Dyrektora Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) w Polsce.

 

Pracodawcy RP otrzymali zaproszenie do współtworzenia Kongresu.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.kongres.lublin.eu.