English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Prezes zarządu PKO Bank Polski Wizjonerem 2013

04-10-2013

„Dziennik Gazeta Prawna” przyznał Zbigniewowi Jagielle tytuł Wizjonera 2013. Kandydaturę Prezesa PKO Banku Polskiego zgłosili Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Przedstawiciele Kapituły zgodzili się z rekomendacją Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej, którzy docenili Zbigniewa Jagiełłę za jego wkład w rozwój sektora finansowego, konsekwencję w umacnianiu pozycji lidera rynku oraz determinację w zmienianiu wizerunku banku.

 

Wizja jest ważna, bo bez niej trudno sformułować ambitny i realny plan działań. Ale najważniejsza jest konsekwencja i dyscyplina we wdrażaniu przyjętych założeń. Bez tego genialne pomysły pozostają tylko marzeniami. Cieszę się, że to, czego udało nam się wspólnie z pracownikami dokonać w ciągu tych ostatnich lat, jest także doceniane przez rynek – mówi Prezes PKO Banku Polskiego.

 

„Wizjonerzy” to nagroda „Dziennika Gazety Prawnej” dla wiodących postaci polskiego biznesu. Honoruje top menedżerów, którzy podnosząc wartość firmy, z wizją i determinacją wdrażają nowe projekty mimo niesprzyjającego otoczenia rynkowego.

 

Warto podkreślić, że Zbigniew Jagiełło był m.in. laureatem Wektora 2011 przyznanego przez Kapitułę Pracodawców RP.