English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Pracodawcy RP wspierają ambitnych przedsiębiorców

13-11-2013

Pracodawcy RP rozpoczynają projekt „Zarządzanie innowacją”, skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw. Dostęp do narzędzi, które pomogły tysiącom europejskich firm, jest bezpłatny.

 

Czy warsztat samochodowy może być innowacyjny? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko usprawnić istniejące już w nim procesy. Kluczem do zrozumienia tej kwestii jest przełamanie stereotypów łączących innowacje z kosztownymi inwestycjami w dużych firmach, zakupem nowoczesnej technologii i badaniami naukowymi. – Większość innowacji, z których korzystamy na co dzień, to przecież najczęściej małe usprawnienia, które jednak powodują istotną zmianę, jak np. żółte karteczki samoprzylepne, telepraca czy programy lojalnościowe – mówi Andrzej Wielgosz, doradca ds. innowacji.

 

Specjalnie na potrzeby tego projektu Pracodawcy RP stworzyli zespół najwybitniejszych konsultantów – z doświadczeniem w Polsce i na świecie – aby także polscy przedsiębiorcy mogli skorzystać z ich wiedzy.

 

W projekcie „Zarządzanie innowacją” może wziąć udział 85 polskich firm. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej udział w projekcie jest bezpłatny. Działania obejmują kilkadziesiąt godzin doradztwa indywidualnego w siedzibie firmy, szkolenia stacjonarne i online.

 

Więcej informacji na stronie: www.zarzadzanieinnowacja.pl.

 

Dodatkowe informacje – Jowita Walicka: (22) 5188772, .