English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Pracodawcy24.pl – czyli: co przedsiębiorca wiedzieć powinien?

03-12-2013

Uruchomiliśmy dla Państwa nowy serwis informacyjny www.pracodawcy24.pl. Prezentujemy w nim aktualności z dziedziny gospodarki, przedsiębiorczości i finansów, wraz z komentarzami ekspertów Pracodawców RP. Omawiamy także ważne dla przedsiębiorców wydarzenia w Polsce i za granicą – w wielu z  nich czynny udział biorą Pracodawcy RP.

 

Jakie treści znajdą Państwo w serwisie Pracodawcy24.pl?

 

Informujemy o sprawach ważnych dla przedsiębiorców: o zmianach w prawie, które wpływają na warunki prowadzenia biznesu, o sytuacji na rynku pracy czy kondycji budżetu. Omawiamy analizy i prognozy koniunktury gospodarczej.

 

Zachęcamy Państwa także do lektury blogów prowadzonych przez ekspertów Pracodawców RP, w których komentują oni najgorętsze tematy społeczno-gospodarcze.

 

Zapraszamy Państwa do subskrypcji newslettera serwisu Pracodawcy24.pl.

 

Portal ten powstał w odpowiedzi na sugestie członków Pracodawców RP, którzy proponowali stworzenie powiązanego z nami opiniotwórczego serwisu informacyjnego.

 

Państwa uwagi i wnioski na temat funkcjonowania portalu prosimy kierować na adres jego wydawcy – Pani Elżbiety Dominik:.

Wiadomości, którymi w Państwa ocenie warto podzielić się z innymi pracodawcami i przedsiębiorcami, moga państwo przesyłać także na adres Pani Elżbiety Dominik.

 

Zapraszamy,

 

Redakcja Pracodawcy24.pl