English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Zapraszamy do zgłaszania produktów i usług do tegorocznej edycji konkursu „Teraz Polska”

14-01-2014

Jeszcze tylko do 20 stycznia br. Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego przyjmuje zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu „Teraz Polska”.

 

Dotychczas tym prestiżowym znakiem jakości wyróżniono ponad 500 laureatów z różnych sektorów gospodarki.

 

Dzięki pracy niezależnych ekspertów, którzy rokrocznie weryfikują zgłoszenia w konkursie, klienci mają pewność, że kupując produkty i usługi oznaczone godłem „Teraz Polska”, nabywają przede wszystkim najwyższą polską jakość.

 

Zastosowanie jakości jako uniwersalnego kryterium oceny powoduje, że szansę na sukces w konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich branż. Nagrody przyznawane są w kategoriach: firmy małe, średnie oraz duże. Przedstawiciele nagrodzonych przedsiębiorstw podkreślają, że godło to stanowi przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki i wzmacniające prestiż firmy, a także instrument zwiększający wiarygodność w oczach kontrahentów.

 

Do najważniejszych korzyści marketingowych laureata konkursu „Teraz Polska” należą:

  • prawo do umieszczania na swoich produktach i usługach godła „Teraz Polska”,
  • pakiet promocyjny oferowany przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, w skład którego wchodzą m.in.: zniżki na reklamę w mediach, możliwość udziału w zagranicznych imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację,
  • udział w Gali „Teraz Polska” w czerwcu 2014 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie,
  • członkostwo w klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych laureatów konkursu.

 

Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie: http://www.terazpolska.pl/pl/konkurs-teraz-polska-dla-produktow-i-uslug.

 

Ankieta rejestracyjna dostępna jest pod adresem: http://www.terazpolska.pl/pl/ankieta-rejestracyjna-online-dla-produktow-i-uslug.

 

W przypadku pytań związanych z warunkami uczestnictwa w Konkursie „Teraz Polska” należy kontaktować się z Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego – tel.: 22 826-01-91, e-mail: .