English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Sukces kapitału ludzkiego – właściwe zarządzanie HR

16-01-2014

Próbując sprostać potrzebom polskiego biznesu, proponujemy udział w pierwszym w Polsce programie HR dotyczącym zarządzania kwestiami etycznymi w firmie. Z pomocą bezpłatnego, kompleksowego wsparcia – a szczególnie dostarczenia nowoczesnego narzędzia informatycznego i doradztwa – możliwe będzie zarządzanie ryzykiem w miejscu pracy i wyróżnienie się na tle konkurencji.

 

W ramach realizowanego projektu „Etyczny biznes – skuteczne praktyki HR” Pracodawcy RP, ICAN Institute oraz Crido Taxand zapewniają bezpłatne wsparcie obejmujące:

 

  • kompleksowe doradztwo w zakresie opracowania systemu zarządzania etyką w przedsiębiorstwie;
  • wdrożenie narzędzia informatycznego o wartości rynkowej 100 tys. zł, które:
  • stanowi miejsce kluczowych informacji dotyczących etyki w przedsiębiorstwie,
  • umożliwia przeprowadzanie szkoleń oraz testów wiedzy,
  • usprawnia komunikację wewnątrz firmy miedzy pracownikami oraz przełożonymi,
  • umożliwia zgłaszanie występujących naruszeń w firmie;
  • konsultacje z certyfikowanymi audytorami wewnętrznymi normy SA8000 – 200 godzin indywidualnych spotkań;
  • sfinansowanie audytu potwierdzającego prowadzenie działalności zgodnie z zasadami etyki, który zostanie dokonany przez jedną z największych firm audytorskich w Polsce (audyt przeprowadzony w oparciu o normę SA8000);
  • promocja przedsiębiorstwa w wielu środkach przekazu, w tym szczególnie podczas spotkań i wydarzeń z kadrą zarządzającą polskich firm, na łamach dodatku do „Harvard Business Review Polska” i w innych publikacjach biznesowych.

 

W projekcie już uczestniczą

 

Alcatel-Lucent Polska Sp. z o. o.

Atlas Sp. z o. o.

AB S.A.

Sanden Manufacturing Poland Sp. z o. o.

Scanmed Multimedis S.A.

Netbox Polska Sp. z o. o. S.K.A.

Job Impulse Polska Sp. z o. o.

 

Potwierdź zgodność procedur stosowanych w Twojej firmie ze standardami społecznej odpowiedzialności biznesu i zdobądź międzynarodowy certyfikat!

 

Norma SA8000 to jeden z czołowych, globalnych standardów społecznej odpowiedzialności biznesu. Opiera się na prawach człowieka i prawach pracowniczych, zawartych w dokumentach takich jak: Powszechna Deklaracja Praw Człowieka ONZ, Konwencja Narodów Zjednoczonych, Konwencja Praw Dziecka i Konwencja Międzynarodowej Organizacji Pracy. Obejmuje dziewięć obszarów: praca dzieci, praca przymusowa, bezpieczeństwo i higiena pracy, wolność zrzeszania się, dyskryminacja, praktyki dyscyplinujące, godziny pracy, wynagrodzenie, systemy zarządzania.

 

W załączniku znajdują się szczegółowe informacje o projekcie oraz formularz zgłoszeniowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – Marlena Włodarczyk, e-mail: , tel.: 22 518 87 66.