English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

XII edycja Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

10-02-2014

W tym roku prestiżowe wyróżnienia Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zostaną przyznane najlepszym przedsiębiorstwom, instytutom naukowo-badawczym i wynalazcom oraz organizacjom gospodarczym w pięciu kategoriach: „Innowacyjność”, „Obecność na Rynku Globalnym”, „Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”, Zielona Gospodarka" oraz  – po raz pierwszy w historii  –  w kategorii  „Trwały Sukces".

 

Ostatnie wyróżnienie będzie miało charakter szczególny ze względu na przypadającą w tym roku 25. rocznicę pierwszych wolnych wyborów otwierających okres wielkich przemian politycznych i gospodarczych w naszym kraju. O tytuł zwycięzcy w kategorii „Trwały Sukces” mogą się ubiegać przedsiębiorstwa, które skutecznie wykorzystały przemiany wolnościowe w Polsce i od ćwierćwiecza nieprzerwanie się rozwijają.

 

Zwycięzcy zostaną uhonorowani w czerwcu podczas Gali Nagrody Gospodarczej na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

Najważniejsze informacje dotyczące XII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP są odstępne na stronie internetowej http://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza-prezydenta-rp/.

 

W załącznikach znajdziecie Państwo wnioski zgłoszeniowe do poszczególnych kategorii oraz regulamin.

 

Zgłoszenia wraz z wymaganą dokumentacją (zgodnie z wnioskiem) prosimy przesyłać na adres: najpóźniej do 14 marca 2014 r.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel.:  22 518 87 33.