English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Targi technologiczne w Szanghaju

18-02-2014

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Szanghaju zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców na drugą edycję Międzynarodowych Targów Technologicznych, która odbędzie się w dniach 24–26 kwietnia 2014 r. w Szanghaju.

 

Chiny koncentrują obecnie szczególną uwagę na współpracy technologicznej w takich branżach jak: alternatywne napędy samochodowe, sektor IT/ICT, ekologia i zielone technologie, inżynieria materiałowa, biotechnologia i biofarmacja, konstrukcje nowoczesnych maszyn.

 

Warto podkreślić, że nawiązanie współpracy w zakresie technologii coraz częściej pozwala na rozwój handlu z Chinami w wybranych branżach.

 

Wspomniane targi to druga co do wielkości – po listopadowych targach CIIF (China International Industry Fair) – impreza wystawiennicza w Szanghaju, wiodącym ośrodku R&D, szczególnie nastawiona na prezentację możliwości współpracy w zakresie nowoczesnych technologii.

 

WPHI Szanghaj nie planuje organizacji stoiska na tych targach, natomiast zainteresowanym służy pomocą w nawiązaniu kontaktów. Może także zorganizować spotkania oraz prezentacje z przedstawicielami lokalnych branż.

 

W załączeniu znajduje się broszura targów. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: .