English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Prezydent Pracodawców RP w kapitule X edycji konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku

18-02-2014

Misją organizowanego przez Fundację Kronenberga konkursu jest nagradzanie mikroprzedsiębiorców zakorzenionych w lokalnych społecznościach i prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes.

 

Konkurs ma na celu przede wszystkim wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych. W kapitule, która wyłoni laureatów, zasiądzie Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski.

 

Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy zatrudniają mniej niż dziesięcioro pracowników, a roczny obrót lub całkowity bilans roczny ich firmy nie przekracza 2 mln euro.

Laureat X edycji konkursu otrzyma prestiżowy tytuł Mikroprzedsiębiorcy Roku 2014 oraz nagrodę w wysokości 40 tys. zł. Kapituła przyzna także po 15 tys. zł zwycięzcom w trzech dodatkowych kategoriach – „Senior”, „Progres” i „Start”.

 

W tegorocznej edycji zgłoszenia będą przyjmowane od 3 marca do 13 kwietnia 2014 roku.

 

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga, przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości.