English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Projekt unijny SEBSEAM-M „Wsparcie dla europejskich przedsiębiorców w Azji Południowo-Wschodniej”

05-03-2014

Izba Handlu i Przemysłu UE-Malezja – EUMCCI (EU-Malaysia Chamber of Commerce & Industry) rozpoczęła realizację projektu: „Wsparcie dla europejskich przedsiębiorców w Azji Południowo-Wschodniej – moduł: Malezja” (Support to European Business in South East Asia Markets – Malaysia Component – SEBSEAM-M). Jest on współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i nadzorowany przez Komisję Europejską.  

 

Głównym celem projektu SEBSEAM-M jest promowanie rynku towarowego Malezji – zarówno w celu umożliwienia bezpośredniego eksportu produktów z krajów UE, jak i jako kraju tranzytowego w wymianie gospodarczej z innymi, sąsiednimi krajami, będącymi członkami Stowarzyszenia ASEAN. Rynek regionu ASEAN liczy ponad 600 milionów potencjalnych konsumentów i odbiorców towarów z UE.   

 

Projekt SEBSEAM-M jest w pierwszej kolejności skierowany do przedsiębiorstw unijnych z sektora MŚP/SME, zainteresowanych realną współpracą gospodarczą z firmami z regionu Azji Południowo-Wschodniej (w tym przede wszystkich malezyjskich). Chodzi tu w szczególności o przedsiębiorstwa związane z jedną z czterech branż:

  • agrobiznesu;
  • usług w zakresie energii, usług komunalnych oraz ochrony środowiska;
  • transportu i infrastruktury;
  • usług profesjonalnych.

 

W przypadku dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z Izbą Handlu i Przemysłu UE-Malezja w Kuala Lumpur – EUMCCI: . W załączeniu znajdują się dodatkowe informacje (w jęz. angielskim).