English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Forum OECD 2014 w Paryżu

31-03-2014

Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) organizuje w Paryżu w dniach 5-6 maja br. Forum OECD otwarte dla szerokiej publiczności, w tym przede wszystkim dla biznesu, organizacji społecznych i związków zawodowych, świata nauki, administracji rządowej, parlamentarzystów oraz organizacji międzynarodowych.

 

W tym roku uczestnicy Forum skupią się na kwestiach dotyczących inkluzyjnego wzrostu (włączenia społeczengo, wyrównywania szans poprzez uwarunkowania gospodarcze bądź inne działania mające wpływ na poziom życia), zatrudnienia i zaufania. Wyniki dyskusji będą przekazane ministrom państw członkowskich OECD, którzy w dniach 6-7 maja br. spotkają się na dorocznej sesji ministerialnej OECD.

 

Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, a rejestracja odbywa się za pośrednictwem Stałego Przedstawicielstwa RP przy OECD. Osobą kontaktową jest p. Eliza Kończyk, e-mail:Eliza.Konczyk@msz.gov.pl.

 

Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z informacjami  nt. organizacji oraz udziału w Forum na stronie OECD www.oecd.org/forum.