English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Polsko-Belgijskie Forum Gospodarcze

02-04-2014

W imieniu Ministerstwa Gospodarki zapraszamy na Polsko-Belgijskie Forum Gospodarcze, które odbędzie się 9 kwietnia 2014 r. (środa) w godzinach 8.30–14.30 w Ministerstwie Gospodarki, w Sali Pod Kopułą (wejście od ulicy Wspólnej), przy pl. Trzech Krzyży 3/5.

 

Główne cele forum to omówienie możliwości inwestycyjnych w Polsce i Belgii, wymiana doświadczeń w zakresie dwustronnej współpracy gospodarczej oraz nawiązanie kontaktów pomiędzy firmami z obu krajów. Do udziału w debacie zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli samorządów, izb gospodarczych i administracji.

 

Zorganizowane w ramach Forum dyskusje panelowe będą dotyczyły m.in. atrakcyjności inwestycyjnej obu krajów, różnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i Belgii oraz doświadczeń firm obecnych na tych rynkach.

 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do 4 kwietnia 2014 r.

 

Formularz dla przedsiębiorców dostępny jest na stronach Ministerstwa Gospodarki pod adresem: http://www.mg.gov.pl/node/20282.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc – ograniczona. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia. Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski i angielski.

 

Więcej informacji: Departament Promocji i Współpracy Dwustronnej Ministerstwa Gospodarki – Anna Kuczyńska: lub Joanna Śliz: .

 

Wydarzenie jest otwarte dla mediów. Akredytacje prasowe przyjmujemy do 8 kwietnia 2014 r.

 

Formularz akredytacyjny znajduje się tutaj.

 

Organizatorami Polsko-Belgijskiego Forum Gospodarczego są: Ministerstwo Gospodarki RP oraz Ambasada Królestwa Belgii w Polsce, wspólnie z Regionami Brukseli-Stolicy, Flandrii i Walonii, we współpracy z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Belgijską Izbą Handlową.