English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum za miesiąc w Warszawie

17-04-2014

27 maja 2014 r., w Sali Balowej Hotelu Regent Warsaw, odbędzie się Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum. Forum, wraz z bogatą sesją matchmakingową, organizowane jest przez władze regionu Zhejiang i Chińską Radę ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT Zhejiang Provincial Committee), Ministerstwo Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Region Zhejiang, mimo swoich niewielkich rozmiarów, jest jednym z najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionów Chin, którego całkowita produkcja porównywalna jest z produkcją krajów aspirujących do 20 największych gospodarek świata.

 

W wydarzeniu udział weźmie ponad 80 starannie wyselekcjonowanych firm chińskich, których intencją jest nawiązanie bezpośredniej współpracy w zakresie handlu i inwestycji z firmami polskimi. Chińskie przedsiębiorstwa reprezentują m.in. sektor rolniczy, przetwórstwo spożywcze, maszynowy i elektroniczny, ochronę środowiska, IT, nowe technologie, przemysł górniczy, motoryzacyjny, przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, tekstylny i odzieżowy, a także sektor usług. Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie. Przedsiębiorcy reprezentować będą zarówno sektor prywatny, jak i publiczny.

 

Szczegółowy opis chińskich członków Forum, ich oczekiwania biznesowe i możliwe obszary współpracy, znajdują się w załączonym dokumencie (w j. angielskim). Do 20 maja trwa rejestracja na stronie: http://www.gochina.gov.pl/Zhejiang_forum

 

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Panem Adamem Jagodzińskim, tel.: 22 518 87 61, .