English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Półmetek projektu z zakresu doradztwa do spraw innowacji za nami!

26-05-2014

 

Półmetek projektu z zakresu doradztwa do spraw innowacji za nami!

 

Już w ponad czterdziestu firmach z sektora MŚP uczestniczących w projekcie „Zarządzanie innowacją” dokonują się pozytywne zmiany. Liderem projektu są Pracodawcy RP.

 

W ramach inicjatywy, objętej honorowym patronatem Ministra Gospodarki, oferowane jest wsparcie doradcze dla firm w zakresie opracowywania pomysłów innowacyjnych i planów ich wdrażania. Zadaniem doradców ds. innowacji jest przedstawienie wypracowanego przez pracowników pomysłu w formie funkcjonalnej strategii.

 

Przedsiębiorcy potrzebują konkretnych rozwiązań i pomysłów na rozwój swojej działalności. Dlatego osobisty doradca, który został do nas oddelegowany na czas trwania projektu, to prawdziwy skarb. Niektóre wspólnie wymyślone idee dalszej działalności firmy, jak np. utworzenie sieci dystrybucyjnej, zaczynają już funkcjonować. W wyniku tej współpracy został wypracowany CRM, czyli system relacji z klientami, który w tej chwili jest już wdrażany w naszej firmie  – mówi Monika Majcher, Prezes Eolis Global.

 

Cały wywiad jest dostępny na stronie: http://www.pracodawcy24.pl/innowacja-rozwoj-pieniadze-gwarantem-sukcesu/.

 

Wydawać by się mogło, że obecność właściciela przedsiębiorstwa na sesjach z pracownikami zablokuje lub przynajmniej ograniczy swobodę wypowiedzi. Tymczasem przykłady pokazują, że tak nie jest. Na przykład w Hurtowni Ryb „Akwen” zarządzający zachęcał do wyrażania opinii – zauważa doradca ds. innowacji Mirosław Moskała. – Oczywiście sesje odbywają się pod opieką moderatora, który kieruje wymianę poglądów na odpowiednie tory – dodaje.

 

Kolejny etap rekrutacji rozpocznie się 2 czerwca 2014 r. Dodatkowych informacji udziela Jowita Walicka:

tel.: 22 518 87 72,

e-mail: .

 

Na stronie http://www.zarzadzanieinnowacja.pl/index.php/uczestnicy mogą Państwo poznać uczestników projektu i dołączyć do prestiżowego grona firm innowatorów.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego