English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Targi dla importerów zielonych technologii w Malezji

18-06-2014

Biuro Handlowe Ambasady Malezji Matrade zaprasza polskich importerów produktów ekologicznych, m.in. systemów fotowoltaicznych i solarnych, oświetlenia LED, ekologicznych materiałów budowlanych i biomasy do Malezji na spotkania z dostawcami w ramach Targów Zielonych Technologii IGEM 2014 (15 - 16 października 2014 r.).

 

Targi IGEM (International Greentech & Eco Products Exhibition and Conference) to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie organizowane co roku w Malezji prezentujące najnowsze trendy i technologie przyjazne środowisku.

W przededniu targów IGEM, tj. 15 października br. Agencja ds. Promocji Handlu Malezji MATRADE organizuje indywidualne spotkania z dostawcami dla importerów z całego świata, w tym z Polski.

Spotkania odbywają się w ramach 4-dniowej misji handlowej częściowo dofinansowanej przez MATRADE. Uczestnicy mają zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (4 dni/3 noce) ze śniadaniem (każdej firmie przysługuje jeden pokój 1- lub 2-osobowy), transfery z/na lotnisko oraz na miejsce spotkań, tłumacza w razie potrzeby, a także wstęp na otwarcie targów w charakterze specjalnego gościa MATRADE.

Dostawcy, partnerzy do spotkań 15 października są indywidualnie dobierani według zgłoszonego wcześniej zapotrzebowania importerów.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z podaniem danych lotu oraz kodów poszukiwanych produktów w oparciu o załączoną listę.  Wypełniony formularz prosimy odesłać w terminie najpóźniej do 28 lipca br.

Pobyt w Malezji nie wymaga wiz. Można go dowolnie przedłużyć na własny koszt. Wybór hotelu nastąpi po zakończeniu rekrutacji. Najpopularniejsze linie lotnicze oferujące połączenia z Malezją to Qatar Airways, Emirates, Lufthansa, KLM. Oficjalnym językiem biznesowym w Malezji jest jęz. angielski.

 

Malezja plasuje się w ścisłej światowej czołówce producentów systemów fotowoltaicznych, solarnych i oświetlenia LED. Liczne plantacje oleju palmowego czynią ten kraj również atrakcyjnym dostawcą biomasy.

Serdecznie zapraszamy!