English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Międzynarodowe Targi Przemysłowe w Chinach

08-09-2014

Pracodawcy RP zapraszają przedsiębiorców na China International Industry Fair (CIIF), które odbędą się 4–8 listopada 2014 r. w Szanghaju.

 

Międzynarodowe Targi Przemysłowe w Chińskiej Republice Ludowej są wiodącym, cyklicznym wydarzeniem skoncentrowanym na sprzęcie produkcyjnym. Stały się jednymi z najbardziej wpływowych międzynarodowych targów w kraju, dzięki temu, że hołdują zasadom „profesjonalizmu, urynkowienia, internacjonalizacji i brandingu”.

 

Organizuje je wspólnie osiem ministerstw chińskiego rządu centralnego oraz Rząd Ludowy Miasta Szanghaj. Współorganizatorem wydarzenia, którego tradycja sięga już 15 lat, jest Chińska Federacja Przemysłu Maszynowego, a organem zarządzającym – Shanghai East Best International (Group) Co Ltd.

 

Szesnasta sesja CIIF odbędzie się w Shanghai New International Expo Centre. Na powierzchni 160 000 m kw. wystawiać się będzie 2 tys. firm. Organizatorzy przewidują, że targi odwiedzi, tak jak w poprzednich latach, ok. 100 tys. osób.

 

W halach wystawienniczych swoje produkty oraz usługi zaprezentują podmioty działające w branży energetycznej (w tym alternatywne źródła energii), ekologii, lotnictwie, przemyśle obrabiarkowym oraz sektorze IT/ICT.

 

Obecnie coraz istotniejszym elementem warunkującym nawiązanie współpracy z Chińską Republiką Ludową jest komponent technologiczny. Jako przykład można tu podać polskie firmy z branży maszyn górniczych, realizujące wspólne przedsięwzięcia w Chinach. Postępująca urbanizacja kraju stwarza nowe warunki i szanse, ale również wyzwania dla firm oferujących technologie ekologiczne bądź IT (oprogramowania do sterowania złożonymi procesami). Konieczność zrównoważonego rozwoju to także ochrona środowiska – czyli zmniejszenie emisji z elektrowni oraz zastosowanie alternatywnych źródeł energii.

 

Rejestracja i program targów znajdują się na stronie: www.ciif-expo.com.