English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Uśmiech w pracy? To się opłaca! „Lekcja stomatologii” dla przedsiębiorców

15-09-2014

 

 

 

W ramach kampanii społecznej Lekcja stomatologii pracownicy warszawskich przedsiębiorstw wezmą udział w bezpłatnych wykładach na temat ważnej roli uśmiechu w życiu zawodowym. Wykłady poprowadzą specjalista od autoprezentacji oraz stomatolodzy NZOZ Prima-Dent w Warszawie, którzy przypomną słuchaczom zasady odpowiedniego dbania o jamę ustną.

 

Wykład składa się z dwóch części. Pierwsza z nich poświęcona jest komunikacji niewerbalnej oraz ważnej roli uśmiechu w kontaktach zawodowych. Człowiek uśmiechnięty oddziałuje bowiem silniej na otoczenie. Wydaje się bardziej przyjazny oraz pewniejszy siebie co jest odbierane pozytywnie przez potencjalnego klienta. Skuteczność w biznesie zależy od wielu czynników, warto zacząć od tych najprostszych.

 

Drugi etap prowadzą lekarze dentyści z kliniki dentystycznej NZOZ Prima-Dent, która jest współorganizatorem kampanii. Przekażą uczestnikom najważniejsze zasady dbania o jamę ustną oraz uświadomią im, jak istotna w zachowaniu naturalnie pięknego uśmiechu jest profilaktyka stomatologiczna. Dodatkowo po wykładzie stomatolodzy udzielą słuchaczom indywidualnych porad, dotyczących poprawy estetyki ich uzębienia – np. wybielania, leczenia ortodontycznego czy korekty zębów przednich za pomocą licówek (cyrkonowych, porcelanowych) i materiałami światłoutwardzalnymi.

 

Kampania Lekcja stomatologii jest odpowiedzią na zły stan zdrowia jamy ustnej Polaków. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, próchnica dotyczy 99% dorosłych obywateli, a tylko 5,4% ma pełne uzębienie. Działania prowadzone w ramach Lekcji stomatologii mają na celu edukację prozdrowotną oraz walkę ze stresem stomatologicznym. Kampania została objęta patronatem: Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Rzecznika Praw Dziecka, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Burmistrza Dzielnicy Mokotów i Burmistrza Dzielnicy Praga Północ oraz Pracodawców RP.

 

Wykłady prowadzone są w siedzibach firm w terminie dogodnym dla zainteresowanych. Aby zgłosić chęć skorzystania z wykładów, należy skontaktować się z przedstawicielem Fundacji „Nadzieja dla zdrowia” pod numerem telefonu: 881 337 333 lub adresem email: .