English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Oferta współpracy z firmą Chery Heavy Industry Co. z Chin

24-09-2014

Firma Chery Heavy Industry Co. jest jednym z największych chińskich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w produkcji i dostawie sprzętu rolniczego, pojazdów przemysłowych, maszyn ciężkich, pomocniczych zespołów zasilania, a także w badaniach i rozwoju oraz produkcji, sprzedaży i serwisowaniu najważniejszych komponentów tych maszyn.

 

Firma współpracuje już z Ursusem w zakresie dostaw części do sprzętu rolniczego. Obecnie poszukuje nowych partnerów do współpracy, szczególnie dotyczącej innego rodzaju produktów – takich jak wózki widłowe, koparki i urządzenia budowlane. Firma gotowa jest dostarczać zarówno produkty w całości, jak i same ich komponenty – w zależności od zapotrzebowania klientów.

 

W ostatnim czasie Chery Heavy Industry Co. (http://www.detank.com.cn/) połączyła się z firmą Zoomlion (http://en.zoomlion.com/), która jest numerem 1 w Chinach w sektorze produkcji maszyn budowlanych (nr 6 na świecie).

 

W przypadku zainteresowania współpracą handlową lub inwestycyjną z firmą Chery Heavy Industry Co. prosimy o informację zwrotną na adres: .