English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Targi Global Petroleum Show 2015 w Calgary, w Kanadzie

18-02-2015

Zachęcamy Państwa do udziału w targach Global Petroleum Show 2015, które odbędą się 9–11 czerwca br. w Calgary, w Kanadzie.

Global Petroleum Show to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących sektora energii, ropy i gazu na świecie. Na targach znajdą się zarówno stoiska narodowe, jak i te przygotowane przez największe międzynarodowe firmy rynku energetycznego. Wydarzenie odbywa się co roku w Calgary – głównym kanadyjskim ośrodku firm wydobywających ropę naftową i gaz ziemny oraz przedsiębiorstw z branż pokrewnych. Kanada – z racji istnienia tam znacznych złóż oraz wysokiego poziomu wydobycia i eksportu ropy naftowej, gazu ziemnego oraz gazu ze źródeł niekonwencjonalnych – jest bardzo ważnym podmiotem światowego rynku energii.

Ze względu na wielkość targów, a także potencjał sektora ropy i gazu w Kanadzie targi Global Petroleum Show 2015 będą stanowić dla polskich firm bardzo dobrą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji własnej działalności. Więcej informacji o targach znajduje się pod adresem: http://globalpetroleumshow.com/.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu weźmie udział w targach, organizując stoisko informacyjne. Będą mogli z niego korzystać również polscy przedsiębiorcy – w zakresie wystawiania materiałów promocyjnych, prezentowania oferty swojej firmy, nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów biznesowych. Jest do dobry sposób na zaakcentowanie swojej obecności na targach. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie WPHI w Montrealu: https://montreal.trade.gov.pl/pl/kalendarium/detail/y,2015,m,6,article,7991,Global_Petroleum_Show_Calgary_Alberta_09-11_czerwca_2015_r.html.