English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Spotkanie z Ambasadorem Francji Pierre’em Buhlerem

04-03-2015

 

Dnia 27 lutego w siedzibie Pracodawców RP odbyło się spotkanie Prezydenta Organizacji Andrzeja Malinowskiego z Ambasadorem Francji w Polsce Pierre’em Buhlerem oraz Radcą Ministrem Jean-Markiem Fenetem, szefem sekcji ekonomicznej ambasady, reprezentującym interesy francuskich resortów gospodarki oraz finansów w Europie Centralnej i krajach bałtyckich.

 

Podczas spotkania rozmawiano o możliwościach pogłębienia współpracy gospodarczej między Polską a Francją, ze szczególnym naciskiem na kooperację w sektorze energetycznym. Służyło ono również przygotowaniu gruntu pod przyszłotygodniową wizytę Premiera Francji Manuela Vallsa w Polsce.

 

W Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie, 12 marca, będzie miało miejsce Polsko-Francuskie Spotkanie Gospodarcze, organizowane przez Ministerstwo Gospodarki we współpracy z Ambasadą Francji. W rozmowach udział wezmą Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński oraz Premier Francji Manuel Valls. Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej: http://bit.ly/1EwVTAv.