English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Firma Servier nagrodzona tytułem „Solidny Pracodawca Roku"

05-10-2015

Firma Servier, członek Pracodawców RP, została nagrodzona prestiżowym tytułem Solidny Pracodawca Roku. Wyróżnienie to przyznane przez Kapitułę Programu na podstawie wystandaryzowanych kryteriów jest potwierdzeniem klarowności oraz rzetelności działania firmy Servier.

 

 

 

Firma Servier wspiera pracowników zarówno w rozwoju zawodowym dając im różne możliwości budowania ścieżki kariery, ale również w zapewnieniu im poczucia bezpieczeństwa i stabilności poprzez stworzenie komfortowych warunków pracy i warunków socjalnych, a także terminowości wypłat. Wartości te mają odzwierciedlenie w dynamice zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, ale też są doceniane przez samych pracowników, którzy wiążą się z firmą na lata. Średni staż pracy w Servier wynosi bowiem 10 lat, a wielu przypadkach nawet 15 czy 20 lat. Przede wszystkim te kryteria, jak również liczne pozytywne opinie i rekomendacje zostały docenione przez Kapitułę Programu, która zdecydowała o przyznaniu firmie Servier tytułu Solidny Pracodawca Roku.

 

Ten zaszczytny tytuł, który został niedawno przyznany naszej firmie jest dla nas dużym wyróżnieniem, ale trzeba też powiedzieć szczerze, że pracujemy na niego konsekwentnie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 23 lat na polskim rynku – zaznaczyła  Renata Sordyl-Godyń Dyrektor Ds. Personalnych. 

 

Tytuł Solidny Pracodawca Roku to ogromne wyróżnienie oraz zwieńczenie wieloletnich działań z zakresu odpowiedzialnej polityki personalnej, ale też zobowiązanie do dalszej, konsekwentnej pracy opartej na zaufaniu, rzetelności, ale też otwartości, aby móc w dalszym ciągu zaoferować pracownikom Servier najwyższe standardy pracy, wyróżniające firmę na konkurencyjnym rynku.