English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Tylko do 5 listopada właściciele młodych, ambitnych firm mogą się starać o bezpłatne szkolenia i doradztwo

02-11-2015

Pracodawcy RP zapraszają do skorzystania z oferty szkoleń dla mikro- i małych przedsiębiorstw w zakresie zarządzania. Projekt nie wymaga wkładu własnego, a działania realizowane są w ramach pomocy de minimis. To ostatnia szansa na skorzystanie z bezpłatnego wsparcia ze środków perspektywy finansowej 2007-2013. MAP-iT to unikalny na rynku polskim program szkoleniowo-doradczy, w ramach którego przedsiębiorstwa z obszaru wysokich technologii poznają metody i narzędzia aby jeszcze efektywniej zarządzać swoim rozwojem.

 

Mówi Ewa Płodzień-Pałasz, ekspert Pracodawców RP:

 

 

MAPIT polega na doradztwie i pomocy firmom, które produkują lub działają w  oparciu o własne pomysły. W projekt zaangażowani zostali najlepsi specjaliści z zakresu zarządzania, analizy finansowej i strategii rozwoju – dodaje ekspertka Pracodawców RP:

 

 

Na tej podstawie doradca przygotowuje indywidualną strategię rozwoju firmy – mówi Anna Panasz, koordynator projektu:

 

 

Doradców obowiązuje tajemnica zawodowa, więc przedsiębiorcy mogą być pewni, że dane ich firm, a także pomysły i innowacyjne rozwiązania, są chronione. Dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie www.map-it.pl. Projekt „MAP-IT Planowanie Strategii Wzrostu Młodych Ambitnych Przedsiębiorstw” jest realizowany na podstawie umowy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.