English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Badanie cyberbezpieczeństwa w polskich firmach

03-11-2015

Obawa przed utratą reputacji z powodu naruszenia cyberbezpieczeństwa staje się głównym zmartwieniem światowych firm i aż 36% z nich dochodzi odszkodowania z tego właśnie tytułu.

 

Jest to już trzecia edycja badania "Stan Bezpieczeństwa Informacji w Polsce w 2015", będącego unikalną i kompleksową analizą praktyk w zakresie bezpieczeństwa informacji w polskich firmach. Celem badania jest pogłębienie wiedzy na temat postrzegania przez kierownictwo firm obecnych oraz przyszłych wyzwań stojących przed bezpieczeństwem informacji w organizacjach, a wszystkie odpowiedzi są poufne i anonimowe.

 

Na podstawie przeprowadzonego badania powstanie raport dotyczący poziomu bezpieczeństwa informacji w Polsce w 2015 roku, którego egzemplarz wraz z numerem magazynu Strategy+Business zostanie przekazany respondentom na wskazany przez nich adres.

 

Państwa punkt widzenia jest dla nas niezwykle cenny, dlatego z góry dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wypełnienia ankiety pod adresem http://www.pwc.pl/badaniebezpieczenstwa.