English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

04-12-2015

Do Pracodawców RP dołączyli nowi członkowie: Tauron Polska Energia S.A. i Profi Credit Polska S.A.

 

  • Tauron Polska Energia S.A.

Jest spółką dominującą Grupy TAURON. Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce - dysponuje kapitałem własnym w wysokości około 20 miliardów zł. Holding jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju. Sieci dystrybucyjne spółek należących do Grupy obejmują 18,3% powierzchni Polski. Usługi dystrybucyjne świadczone są na obszarze ponad 57 tys. km2, za pośrednictwem 258 tys. km linii energetycznych.

Spółki skupione w Grupie TAURON sprzedają około 38,6 TWh energii elektrycznej (w 2014 r.) do ponad 5,3 mln odbiorców końcowych. Ponadto holding kontroluje 20% polskich zasobów energetycznego węgla kamiennego oraz osiąga 5% wskaźnik krajowego wydobycia węgla kamiennego.

 

Grupa TAURON jest drugim co do wielkości producentem energii elektrycznej w Polsce. Moc elektrowni skupionych w Grupie w 2014 r. to około 4,8 GW. Grupa TAURON to także największy dostawca ciepła na Górnym Śląsku.

Prezes Zarządu: Remigiusz Nowakowski

  • Profi Credit Polska S.A.

 

Profi Credit Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która oprócz Polski działa również w trzech innych krajach Europy Środkowej i Wschodniej, tj. w Republice Czeskiej, na Słowacji oraz w Bułgarii. PROFI CREDIT Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą ze stabilną i odpowiedzialną drużyną fachowców. 

 

Spółka PROFI CREDIT kładzie nacisk na indywidualne podejście do klienta. Działa na terenie niemal całej Polski dysponując siecią 90 biur terenowych. Grupa ponad 2000 doradców finansowych jest gotowa w każdej chwili odwiedzić klienta i pomóc mu w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

 

Prezes Zarządu: David Chour