English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

23-12-2015

Do Pracodawców RP dołączyli nowi członkowie: Uber Poland Sp. z o.o., Chèque Déjeuner Sp. z o.o. oraz Instytut Strategii i Rozwoju.

 

 

  • Uber Poland Sp. z o.o.

 

Uber – amerykańskie przedsiębiorstwo, z siedzibą w San Francisco (Kalifornia), twórca aplikacji mobilnej Uber, która służy do zamawiania usług transportu samochodowego poprzez kojarzenie pasażerów z kierowcami korzystającymi z aplikacji. Usługi Uber są dostępne w wielu miastach świata.

 

19 sierpnia 2014 roku Uber oficjalnie zaczął oferować swoje usługi w Warszawie. Obecnie dostępny jest również w Trójmieście, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Na polskim rynku Uber pełni rolę pośrednika między pasażerami a dostawcami usług transportowych.

 

Dyrektor: Karen Walker

 

 

  • Chèque Déjeuner Sp. z o.o.

 

Chèque Déjeuner to światowy lider w budowaniu systemów motywacyjnych. Od pięćdziesięciu lat pomaga klientom rozwijać potencjał ich pracowników oraz podnosić standardy ich pracy i życia.

 

Produkty Chèque Déjeuner – karty przedpłacone, bony żywieniowe i bony podarunkowe – są wygodną formą pozapłacowego wynagradzania i motywowania pracowników.

 

Prokurent: Marta Nagy

 

 

  • Instytut Strategii i Rozwoju – Jadczyszyn Klejnowska Spółka Jawna

 

Instytut Strategii i Rozwoju specjalizuje się w działaniach z zakresu public relations, audytu i doradztwa wizerunkowego. Głównym celem spółki jest pozycjonowanie partnerów w mediach i kreowanie  strategii wizerunkowych.

 

Partner: Agnieszka Jadczyszyn

Partner: Ilona Klejnowska-Kamińska