English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Kongres Wyzwań Zdrowotnych – Health Challenges Congress

04-02-2016

 

Organizowany w dniach 18-20 lutego 2016 r. w Katowicach Kongres Wyzwań Zdrowotnych Health Challenges Congress (HCC)ze względu na swój profil programowy będzie wydarzeniem bez precedensu nie tylko w skali kraju, ale i Europy.

 

Wyjątkowo szeroki, interdyscyplinarny oraz międzysektorowy charakter Kongresu, który odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, wynika z faktu, że stan zdrowia współczesnych społeczeństw nie zależy wyłącznie od samej medycyny czy sposobu zorganizowania i finansowania systemu opieki zdrowotnej.

 

Właśnie dlatego w jednym miejscu, w ciągu trzech dni, spotkają się nie tylko wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych zarówno z Polski, jak i z zagranicy, ale także przedstawiciele środowisk związanych z szeroko rozumianym sektorem ochrony zdrowia, nauką, gospodarką, biznesem, finansami, rynkiem ubezpieczeniowym, organizacjami pozarządowymi, polityką, administracją publiczną i samorządową oraz mediami.

 

Główne przesłanie Kongresu to spojrzenie w przyszłość identyfikowanie oraz omówienie priorytetowych wyzwań zdrowotnych w perspektywie lat 2016-2036.

 

Ufamy, że Kongres w Katowicach stanie się okazją do debaty i porozumienia wielu środowisk, które - mimo oczywistych różnic - zgodne są co do tego, że konieczne jest społeczne porozumienie na rzecz zdrowia, którego stan zależy od nas wszystkich.

 

Tylko taki, bardzo szeroki konsensus pozwoli skutecznie podjąć zawarte w nazwie Kongresu wyzwania zdrowotne XXI wieku wynikające zarówno z epidemiologii poszczególnych chorób, jak i m.in.: demografii, ekonomii, uwarunkowań finansowych, politycznych oraz społecznych.

 

Agendę Kongresu znajdą Państwo tutaj.

 

Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj.

 

Zapraszamy serdecznie do Katowic!