English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Oferta współpracy dla polskiego inwestora – środki chemiczne VIOMAX i BO-X

22-02-2016

Prezentujemy ofertę nawiązania współpracy dla polskich inwestorów, na zasadzie wyłączności, w zakresie zastosowania nowej technologii i techniki produkcji ekologicznego środka do dezynfekcji VIOMAX i środka do neutralizacji siarkowodoru BO-X.

 

VIOMAX to uznany w Niemczech produkt stosowany w zwalczaniu bakterii, wirusów oraz usuwaniu grzybów i alg. Jest on zarejestrowany w niemieckim urzędzie patentowym i posiada atesty polskiego Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny oraz niemieckich Instytutu Higieny Zagłębia Ruhry i Instytutu Roberta Kocha. W oparciu o te certyfikaty środek może być używany, między innymi, w polskich szpitalach. W załączeniu znajduje się wykaz zastosowania produktu, przesłany przez producenta (rolnictwo, przemysł, ochrona zdrowia).

 

BO-X to nowatorska technologia skutecznego usuwania siarkowodoru, powstającego na różnych etapach procesów technologicznych (np. w kopalniach), pozwalająca na znaczne obniżenie kosztów związanych usuwaniem tego związku.

 

Producent poszukuje inwestorów zainteresowanych zakupem technologii i techniki produkcji wyżej wymienionych produktów, również inwestorów finansowych. Prognozowany okres amortyzacji inwestycji to mniej niż dwa lata.

 

W przypadku zainteresowania inwestycją, prosimy o kontakt na adres: .

Pliki do pobrania