English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Ogólnopolskie badanie kompetencji rad nadzorczych – podziel się swoją opinią w ankiecie

10-02-2016

 

Według statystyk w polskich radach nadzorczych spółek giełdowych niezmiennie zasiadają ekonomiści, inżynierowie i prawnicy. Dzisiejsze rady dbają bardziej niż kiedykolwiek o dobór właściwych kompetencji i doświadczenia po to, by działać efektywnie, sprostać dzisiejszym niełatwym wyzwaniom biznesowym i spełniać oczekiwania udziałowców. Jak wygląda zestaw kompetencji, których harmonijna kompozycja tworzy skuteczną, profesjonalną i wartościową dla właścicieli i akcjonariuszy radę nadzorczą?

 

Zapraszamy właścicieli, inwestorów, zarządzających oraz członków rad nadzorczych spółek giełdowych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim badaniu kompetencji rad nadzorczych. Wyniki ankiety zostaną opublikowane w raporcie Rady Nadzorcze 2016. Trendy i kierunki zmian, którego egzemplarz zostanie przekazany respondentom na wskazany przez nich adres.

 

Państwa punkt widzenia jest dla nas niezwykle cenny, dlatego z góry dziękujemy za poświęcony czas i zachęcamy do wypełnienia ankiety oraz podzielenia się swoimi obserwacjami.