English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Open Eyes Economy Summit – Kraków, 15-16 listopada 2016 r.

11-02-2016

W połowie listopada w Krakowie odbędzie się pierwszy światowy szczyt Ekonomii Otwartych Oczu, który poświęcony będzie współistnieniu biznesu, kultury i miasta – ich wzajemnych powiązań i zależności. Przewodniczącym rady programowej kongresu jest prof. Jerzy Hausner. W radzie zasiada także Prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski.

 

Uczestnicy będą debatować o kryzysie idei trapiącym wolnorynkowe gospodarki i demokratyczne społeczeństwa, definiować najważniejsze problemy współczesności i proponować konkretne ich rozwiązania. Przyszłość należy do ekonomii wartości: do firm, które zdobędą zaufanie świadomych swoich potrzeb ludzi. Współczesny świat dopomina się ekonomii otwartej na potrzeby społeczeństwa. Dlatego też organizatorzy kongresu ogłaszają koniec biznesu prowadzonego wyłącznie dla ekonomicznego zysku, a zarazem początek biznesu wytwarzającego wartości.

 

Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Urząd Miasta Krakowa.

 

Więcej informacji o kongresie znajdą Państwo tutaj.