English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Przyznano nagrody „Solidnego Pracodawcy 2015”

18-03-2016

 

W dniu 17 marca 2016 r. w warszawskim Palladium odbyła się gala wręczenia nagród „Solidnego Pracodawcy 2015”. Wśród laureatów znaleźli się członkowie Pracodawców RP. Organizację reprezentował Wiceprezydent Wykonawczy Rafał Baniak.

 

Celem konkursu jest wyłonienie i uhonorowanie podmiotów gospodarczych, które prowadzą wzorcową politykę personalną, przekładającą się na wysoką jakość produktów i świadczonych usług.

 

Nagrody w kategorii obejmującej firmy działające na obszarze całego kraju otrzymali między innymi członkowie Pracodawców RP: 3M, Coca Cola HBC i PwC.

 

Gratuluję Wam wysiłków i osiągnieć w organizowaniu firmy, budowaniu jej struktury, tworzenia wewnętrznych relacji – elementów, które, owszem, zdecydowały o wygranej, ale które mają przecież równocześnie ogromne znaczenie w Waszej działalności biznesowej. A to dlatego, że biznes się zmienia. Dokładnie mówiąc – zmienia się środowisko w jakim przedsiębiorcy działają. Ewoluuje zarówno gospodarka, jak i klimat społeczny, nastroje konsumentów oraz oczekiwania pracowników – mówił Wiceprezydent Baniak w laudacji dla laureatów.

 

– Wy, zwycięzcy konkursu Solidny Pracodawca, jesteście już całkiem dobrze przygotowani. Świadczy o tym właśnie zdobyty przez Was tytuł Solidnego Pracodawcy – zakończył Rafał Baniak.

 

Więcej informacji na temat nagrody znajdą Państwo tutaj.