English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

14-04-2016

Do grona Pracodawców RP dołączyli nowi członkowie: PKP Energetyka S.A. i Związek Pracodawców - Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy.

 

  • PKP Energetyka S.A.

 

Spółka PKP Energetyka działa na polskim rynku od 2001 roku. Jej działalność polega na sprzedaży i dostarczaniu energii elektrycznej klientom trakcyjnym i biznesowym. Specjalizuje się także w usługach elektroenergetycznych. Właścicielem PKP Energetyka jest jeden z największych funduszy inwestycyjnych na świecie – CVC Capital Partners.

 

PKP Energetyka jest dostawcą energii elektrycznej niezbędnej do zasilania sieci trakcyjnej PKP PLK prądem stałym o napięciu 3 kV, a także utrzymuje i modernizuje urządzenia elektryczne trakcji kolejowej.

 

PKP Energetyka posiada umowy na sprzedaż energii elektrycznej m.in. dla PKP Intercity, PKP Cargo, Lotos Kolej i Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie.

 

Prezes Zarządu:  Wojciech Orzech.

 

  • Związek Pracodawców - Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy

 

Organizacja non-profit zrzeszająca podmioty związane z rynkiem pracy, które działają w trosce o dobro stron stosunku pracy, a także dbają o podnoszenie standardów w branży.

 

OKAP to obecnie 60 podmiotów członkowskich. Związek współpracuje z grupą ekspertów, którzy służą pomocą w sprawach finansowych, podatkowych i ubezpieczeniowych. Ponadto korzysta z wiedzy i doświadczenia pracowników wszystkich firm członkowskich.

 

Członkiem OKAP może zostać agencja zatrudnienia wpisana do rejestru agencji zatrudnienia prowadzonego przez Marszałka Województwa właściwego dla siedziby podmiotu, jak również inny podmiot prowadzący działalność związaną z obsługą krajowego lub międzynarodowego rynku pracy.

 

Prezes Zarządu: Dawid Seifert.