English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowy numer „Bezpieczeństwa w przemyśle” – zapraszamy do lektury

22-09-2016

Jak zabezpieczyć pracowników narażonych na działanie gazów i oparów chemikaliów? – Wybór właściwych środków ochrony indywidualnej to dopiero pierwszy krok w trosce o zdrowie pracownika. Następnym jest zadbanie o ich sprawność i wymianę, gdy przyjdzie ku temu pora – przestrzega ekspert Pracodawców RP Rafał Hrynyk w artykule dla „Bezpieczeństwa w przemyśle” – dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”.

 

–  Zbyt długie korzystanie z pochłaniacza gazów i oparów może sprawić, że zagrożenia przedostaną się do dróg oddechowych. To właśnie dlatego tak ważne jest, by pochłaniacze były wymieniane we właściwym momencie – zwraca uwagę ekspert.

 

Jak skutecznie kontrolować funkcjonowanie sprzętu ochronnego? Odpowiedź znajdą Państwo w artykule na portalu poradnikbiznesu.info, który jest dostępny tutaj.

 

Materiał jest częścią kampanii „Bezpieczeństwo w przemyśle”, prowadzonej przez dom wydawniczy MediaPlanet. Kampania „Bezpieczeństwo w przemyśle” to platforma do poznania najnowszych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb polskiego przemysłu, stanowi ona płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem, współpracą i bezpieczeństwem w przemyśle. To także wyjątkowe miejsce spotkań z przedstawicielami różnych branż, które odniosły niebywały sukces nie tylko na arenie polskiego biznesu, pozwalające na wymianę poglądów i doświadczenia.

 

Więcej szczegółów znajdą Państwo tutaj.