English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

„Spacer z sercem” w Wilanowie

26-09-2016

 

O serce warto i trzeba dbać, to oczywiste. Ale często o tym zapominamy! Sobota 24 września 2016 r. przyniosła okazję, by sobie o tym przypomnieć - imprezę „Spacer z sercem” w warszawskim Wilanowie. Uczestnicy nie tylko mogli wziąć udzial w marszach i spacerach, ale również obejrzeć mecz z udziałem gwiazd lub skorzystać z bezpłatnych badań ciśnienia, poziomu cukru lub cholesterolu.

 

Mecz gwiz z Drużyną Wilanów  komentował niepowtarzalny Dariusz Szpakowski, a na boisko wyszli m.in.: Antka Królikowskiego, Rafała i Marcina Mroczków, Piotr Świerczewskiego, Marka Włodarczyka czy Radosława Majdana.

 

Uczestnicy wydarzenia mogli również poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, dobrać menu odpowiednie dla serca oraz wykonać bezpłatne badania profilaktyczne (pomiar ciśnienia tętniczego, wagi ciała oraz BMI, pomiar poziomu cukru i cholesterolu we krwi).

 

Organizatorami imprezy byli Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, dzielnica Wilanów oraz stowarzyszenie „Zakochaj się w Warszawie w Wilanowie”. Współorganizatorzy to Muzeum Pałac Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie, Centrum Sportu Wilanów i Centrum Kultury Wilanów.