English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Mazowiecka Akademia Kompetencji

10-10-2016

Miło nam poinformować, że 1 października 2016 r. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczęli realizację projektu MAK - Mazowiecka Akademia Kompetencji. Wartość projektu to 3 237 000 PLN, a wsparciem objętych zostanie w sumie 880 osób.

 

Zapraszamy do udziału mieszkańców województwa mazowieckiego w wieku powyżej 25 roku życia, z własnej inicjatywy zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności oraz kompetencji cyfrowych oraz językowych,  ze szczególnym uwzględnieniem osób w wieku 50+ i zamieszkujących tereny wiejskie.

 

W ramach projektu oferujemy uczestnictwo w szkoleniach komputerowych (Java SE 8, Microsoft Oracle, Projektowane aplikacji webowych z pomocą HTML5, JavaScript i CSS3 oraz szkolenia z zakresu kompetencji DIGCOMP) lub z języka angielskiego na poziomie A1 i A2.

 

Wszystkie szkolenia zakończone będą międzynarodowym certyfikatem.

 

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z Panią Moniką Jaworską pod numerem telefonu  22 518 87 78.

 

Projekt Pracodawców RP realizowany jest  w partnerstwie z Agencją Rozwoju Mazowsza S.A., w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!