English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Przedstawiciele Pracodawcy RP, OECD, administracji i biznesu rozmawiali o odpowiedzialnym biznesie w Ministerstwie Rozwoju

07-10-2016

W Ministerstwie Rozwoju odbyła się międzynarodowa konferencja pt. „Odpowiedzialny rozwój – odpowiedzialny biznes”, w której przedstawiciele Pracodawców RP dyskutowali o odpowiedzialnym rozwoju biznesu z przedstawicielami OECD i administracji.

 

Konferencja dotyczyła odpowiedzialnego prowadzenia biznesu w Polsce w kontekście zadań wynikających z Planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz zaleceń zawartych w Wytycznych OECD dla Przedsiębiorstw Wielonarodowych, których 40-lecie obchodzimy w 2016 roku. W tym roku mija również 20 lat od przystąpienia Polski do Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD).

 

W konferencji wzięła udział Pani Irena Pichola, Doradca Prezydenta Pracodawców RP, Deloitte.  „Konferencja, która zgromadziła wokół tematu wytycznych OECD środowiska biznesu i administracji myślę, że zaznaczy się w historii dlatego, że po raz pierwszy przy pełnej Sali były dyskutowane wytyczne które wskazują co biznes powinien robić żeby być odpowiedzialnym i aby uniknąć błędów, które mają reperkusje dla społeczeństwa, pracownika, otoczenia – zaznaczyła Pichola.

 

Relacje z konferencji można obejrzeć tutaj.