English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Dzień Przedsiębiorczości w Rzeszowie - 21 listopada 2016 r.

14-11-2016

Dnia 21 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Pracodawcy RP zorganizują spotkanie o charakterze warsztatów w następujących obszarach tematycznych: kwestie ubezpieczeniowe (przy wsparciu rzeszowskiego oddziału ZUS), zmiany w przepisach podatkowych (Komitet Podatkowy Pracodawców RP), projekty innowacyjne dla sektora MŚP we współpracy z NCBiR.

 

Chcielibyśmy, aby nasze wydarzenia miały charakter praktycznych spotkań pracodawców z ekspertami w poszczególnych zakresach tematycznych, stąd  też pomysł na bezpośrednie konsultacje w ramach tzw. „Dnia otwartego dla przedsiębiorcy”.

 

W dniach 14-20 listopada 2016 roku już po raz dziewiąty obchodzić będziemy  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Podczas obchodów organizowane są konferencje, debaty, szkolenia i warsztaty, które wspomagają edukację ekonomiczną, uczą zakładania, finansowania i rozwijania biznesu oraz budowania marki. Celem tych wydarzeń jest także pogłębianie współpracy i stymulowanie dialogu pomiędzy przedsiębiorstwami, organizacjami i instytucjami otoczenia biznesu a administracją publiczną.

 

Pracodawcy RP chcą włączyć się w to przedsięwzięcie aktywizujące i łączące przedsiębiorców oraz wzmacniające pozycję regionalnych i branżowych struktur naszej Organizacji.

Zapraszamy na spotkanie organizowane w Rzeszowie.

 

Program wydarzenia poniżej, a zgłoszenia prosimy przesyłać do 18 listopada br. na adres mailowy: lub pod nr tel. 22 518 87 00