English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Polish Business Awards 2016 – nagrody dla polskich marek na rynku litewskim

14-11-2016

Już po raz piąty Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie wyróżni firmy osiągające sukcesy w polsko-litewskiej współpracy gospodarczej. Gala przyznania nagród odbędzie się 17 listopada w Wilnie. W wydarzeniu udział weźmie Wiceprezydent Pracodawców RP Janusz Pietkiewicz.

 

Nagrody zostaną przyznane 4 kategoriach:

  • Polska marka roku. W kategorii tej nagrodzony zostanie producent polskiej marki, cieszącej się na Litwie największym zaufaniem, sympatią i lojalnością klientów.
  • Litewska firma polonijna. W tej kategorii nagrodzona zostanie odnosząca największe sukcesy rynkowe firma, należąca do przedstawicieli polskiej społeczności na Litwie.
  • Sukces rynkowy małego przedsiębiorcy. W tej kategorii nagrodzony zostanie mały lub średni przedsiębiorca w rozumieniu ustawy z 2 lipca 2004r. o swobodzie działalności gospodarczej, który odniósł długoterminowy sukces na rynku litewskim, z uwzględnieniem osiągniętej pozycji na rynku, stabilności przychodów, sympatii klientów, itp.
  • Dystrybutor roku. W tej kategorii Jury wyróżni litewskiego dystrybutora polskich produktów, który w tej dziedzinie odnosi największe sukcesy.

 

Więcej informacji o nagrodach znajdą Państwo tutaj.

 

(źródło: materiały Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RR w Wilnie)