English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Ruszył cykl spotkań pt. Dzień Przedsiębiorcy

01-03-2017

 

1 marca 2017 roku Pracodawcy RP wraz z Alior Bankiem zainaugurowali cykl spotkań pt. Dzień Przedsiębiorcy. Pierwsze spotkanie odbyło się w Poznaniu. Wzięło w nim udział kilkunastu przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego. Na spotkaniu poruszono tematy istotne dla prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Anna Sudoł i Andrzej Mieszkowski z II Oddziału ZUS w Poznaniu przedstawili sposób działania i korzystania z elektronicznej administracji ZUS wspierającej przedsiębiorców oraz zasady przeprowadzania kontroli z ZUS u przedsiębiorców. Przedstawiciel Narodowego Centrum Badań i Rozwoju Kamil Melcer przybliżył ofertę wsparcia NCBR skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Joanna Werner z Grupy Doradczej ECDF zapoznała uczestników wydarzenia z ogólnokrajowymi i lokalnymi programami działającymi w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, umożliwiającymi pozyskanie dotacji na rozwój przedsiębiorstw. Aleksandra Podobińska-Durka z Alior Banku przedstawiła natomiast ofertę banku na dofinansowanie projektów rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zapoznać się również z działaniami Departamentu Funduszy Europejskich działającego w ramach Pracodawców RP. Anna Grad zaprezentowała ogólnopolskie i regionalne projekty realizowane przez Pracodawców RP, a mające na celu wsparcie rozwojowe przedsiębiorstw. Spotkanie było też okazją do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów między lokalnymi przedsiębiorcami.

 

W ramach cyklu odbędą się również spotkania:

 

7 marca w Lublinie

 

14 marca w Gdyni

 

15 marca w Bydgoszczy