English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowi członkowie Pracodawców RP

15-05-2017

Do Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej dołączyli nowi członkowie: Cross Media i Loss Prevention Experts.

 

  • Cross Media PR Sp. z o. o.

Firma Cross Media PR Sp. z o. o. działa od grudnia 1999 roku. Celem działań Agencji jest rozwiązywanie problemów związanych z procesem komunikowania się Klientów z otoczeniem.

 

Agencja zatrudnia konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w różnych obszarach komunikacji. Skład oraz indywidualne predyspozycje Konsultantów wybieranych do obsługi danego projektu są uzależnione od jego specyfiki oraz potrzeb Klienta. Dzięki posiadanej praktyce związanej z obsługą Klientów, Agencja specjalizuje się w doradztwie dla Firm z różnych branż, w tym m. in. energetyki, telekomunikacji, FMCG oraz finansowo-bankowej.

 

Prezes Zarządu: Andrzej Długosz

 

 

  • Loss Prevention Experts

Firma Loss Prevention Experts dostarcza i wdraża rozwiązania poprawiające zysk netto spółek poprzez ograniczanie i zapobieganie stratom oraz podnoszenie efektywności wybranych procesów.

 

Loss Prevention Experts wypracowują rekomendacje oparte o najlepsze praktyki rynkowe, a następnie wspólnie z klientem wdrażają rozwiązania, które w sposób bezpośredni zwiększają zysk netto.

 

Firma działa w kluczowych obszarach biznesowych – w szczególności: w zakupach, sprzedaży, transporcie, produkcji, gospodarce materiałowej, systemach bezpieczeństwa oraz ubezpieczeń.

 

Wiceprezes Zarządu:  Marek Janke