English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Ostatnie wolne miejsca - misja gospodarcza do Jordanii

08-04-2010

 

KonfedePracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej organizują misję gospodarczą do Jordanii, która odbędzie się w dniach 2-6 maja 2010 r. Misja ma na celu stworzenie polskim przedsiębiorcom możliwości nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych i gospodarczych z przedsiębiorcami jordańskimi oraz z innych państw Bliskiego Wschodu, jak również przedyskutowania kwestii pozwalających na wzmocnienie relacji handlowych pomiędzy krajami.
Głównym punktem programu jest udział w VII Polsko-Jordańskim Forum Biznesu „Polska Bliżej2010". Polsko – Jordańskie Forum Biznesu „Poland Closer 2010” – przeprowadzone zostanie w formie konferencji. Przyjęta formuła przewiduje możliwość bezpośrednich spotkań w trakcie Forum z firmami z regionu Bliskiego Wschodu zainteresowanymi nawiązaniem współpracy handlowej z polskimi przedsiębiorcami. Odbędą się m.in. panele poświęcone turystyce i inwestycjom w Polsce. Zostaną również zorganizowane odrębne spotkania poświęcone perspektywom rozwoju wymiany handlowej z Irakiem oraz krajami sąsiednimi.
Ponadto, będą Państwo mieli możliwość uczestnictwa w największych w regionie, międzynarodowych targów wielobranżowych - Project Near East2010 w Ammanie oraz skorzystania ze stanowiska zorganizowanego przez Ambasadę RP w Ammanie, w celu zaprezentowania materiałów o swoich firmach, jak również odbycia rozmów biznesowych.
Każdej firmie, która zgłosi się do udziału w misji do Jordanii gwarantujemy przynajmniej dwóch partnerów do rozmów biznesowych.
Szacowany koszt udziału w misji na jednego uczestnika wynosi 3.100 PLN (w tym m.in.:, transport lokalny, zakwaterowanie w hotelach o standardzie *****, wyżywienie, organizacja spotkań na miejscu oraz program turystyczny) + koszt przelotu na trasie Warszawa-Amman-Warszawa (koszt przelotu w obie strony samolotem linii Lufthansa w klasie biznes z międzylądowaniem we Frankfurcie wynosi odpowiednio - ok. 6 500 PLN w klasie biznes; ok. 3 000 PLN – w klasie ekonomicznej). Ostateczne rozliczenie misji nastąpi po jej zakończeniu.
Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w w/w misji, zwracamy się z uprzejmą prośbą o odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 14 kwietnia br. na adres: o.milewska@kpp.org.pl. Do zgłoszenia prosimy o dołączenie krótkiego opisu firmy w języku angielskim.
Liczba miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.