English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Pracodawcy RP patronem konferencji poświęconej narzędziom informatycznym w zarządzaniu wiedzą

23-11-2010

17 listopada 2010r. w Centrum Bankowo-Finansowym na Nowym Świecie w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona narzędziom informatycznym w zarządzaniu wiedzą. Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele średniej i wyższej kadry zarządzającej instytucji i przedsiębiorstw z całej Polski. Pracodawcy RP objęli patronat nad tym wydarzeniem.

 
Konferencję rozpoczął Pan Ireneusz Podwojski z Orange Customer Sernice, który poruszył temat zarządzania wiedzą w Intranecie. Swoje rozwiązania w tej kwestii przedstawili także reprezentanci takich firm jak: IBM Polska, IT Dev oraz Microsoft.
 
Przedstawiciele Business Media Software Solutions opowiedzili jak dobrać narzędzia informatyczne do zarządzania wiedzą. Ostatnia prezentacja należała do Pana Bartosza Jastrzębskiego z IBM Polska, w której pokazano wykorzystanie narządzi społecznościowych do organizacji wymiany wiedzy w przedsiębiorstwie.
 
Podczas spotkania swoje wykłady zaprezentowali także niezależni eksperci. Wśród nich dr hab. Jan Fazlagić z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, który mówił o zjawisku przeładowania informacyjnego oraz o tym jak radzić sobie w dzisiejszych czasach z nadmiarem informacji omówił Pan. Konferencję podsumował Pan Bogdan Babiak z PTI.