English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Nowe technologie a rozwój przedsiębiorstwa - dotacje na innowacje

14-02-2011

Szukasz pomysłu na rozwój swojego przedsiębiorstwa? Chcesz podnosić jego konkurencyjność przez wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych, ale brak wiedzy i funduszy Cię ogranicza? Zgłoś się do Fundacji Poszanowania Energii i porozmawiaj z konsultantem, który przygotuje propozycję rozwoju Twojej firmy.

 

A może masz pomysł na dalszy rozwój, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Konsultanci Fundacji sprawdzą w jaki sposób takie plany można zrealizować – pomogą w znalezieniu funduszy, a także doradzą podczas negocjacji, zawierania umowy i wdrażania wybranej technologii.

Fundacja Poszanowania Energii, jako ośrodek Krajowej Sieci Innowacji (KSI), prowadzi całkowicie bezpłatną usługę, finansowaną ze środków Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG). Usługa doradcza KSI polega na wsparciu przedsiębiorcy, który poszukuje możliwości rozwoju poprzez wprowadzenie nowych, innowacyjnych technologii.

Usługa doradcza KSI pomoże zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy!

Proponowana przez Fundację usługa doradcza to wsparcie firm we wdrażaniu technologii mogących przynieść dodatkowe korzyści związane z podwyższeniem konkurencyjności, efektywności oraz poprawą kondycji finansowej firmy.

Przedsiębiorca ma wsparcie konsultantów i ekspertów w każdym aspekcie wdrażania innowacji – technicznym, menedżerskim oraz prawniczym. Dzięki temu przedsiębiorca nie tylko zyskuje nową technologię, ale również może być pewien, że jest to rozwiązanie, które wzmocni jego pozycję na rynku.

Skontaktuj się z naszym Biurem a eksperci Ośrodka KSI odpowiedzą na Twoje pytania!
Tel. 22 50 54 771 email:

Więcej informacji o usłudze KSI oraz działaniach Fundacji w załączniku.
 

Pliki do pobrania