English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Trwa rekrutacja do projektu Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu

14-03-2011

Pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu nie jest Ci obce? Chcesz zacząć realizować działania z zakresu CSR, ale nie wiesz jak? Pragniesz otrzymać bezpłatne, profesjonalne wsparcie renomowanej firmy doradczej polegające na przeglądzie działań przedsiębiorstwa oraz przygotowaniu dedykowanego raportu? Zgłoś się do projektu Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu.

 

Wypełnij ankietę, a w ciągu najbliższych kilku dni otrzymasz informacje czy Twoja firma może wziąć udział we wspomnianym przedsięwzięciu. Przedsiębiorstwa, które włączą się w projekt będą miały możliwość skorzystania m.in. z doradztwa ekspertów z firmy PwC oraz szkoleń e-learningowych dla pracowników.


Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu została stworzona przez Pracodawców RP (lidera projektu) oraz sześciu patronów merytorycznych: Telekomunikację Polską, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, GlaxoSmithKline, Hochtief Polska oraz firmę Danone. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Poddziałanie 2.1.2. Partnerstwo dla zwiększenia adaptacyjności). Głównym celem przedsięwzięcia jest szerzenie wiedzy na temat CSR w Polsce oraz stworzenie praktycznych narzędzi, które ułatwią firmom wdrożenie i stosowanie zasad odpowiedzialnego biznesu.


Projekt jest dedykowany przede wszystkim przedsiębiorstwom z sześciu sektorów: farmaceutycznego, FMCG, finansowego, paliwowo-energetycznego, teleinformatycznego i budowlanego. Jeżeli Twoja firma nie należy do żadnej z wymienionych branż, ale również chciałaby zacząć prowadzić działania z zakresu CSR to skontaktuj się z nami telefonicznie +48 22 518 87 65 lub mailowo


Więcej informacji