English English
7 tysięcy firm, blisko 3 miliony zatrudnionych
Zakładki 1

Wyszukiwarka

Strona główna Aktualności
Zakładki 3
zakladki_video

Aktualności

DRUKUJ

Sukces łączy pokolenia

07-06-2011

„Kobiety sukcesu – znane matki i ich córki” były głównymi bohaterkami spotkania z cyklu Perfect Day zorganizowanego 5 czerwca w Egurrola Dance Studio.


Pretekstem do eventu były wcześniej obchodzone Dzień Matki oraz Dzień Dziecka, jego ideą – pokazanie, że mamy i córki potrafią być świetnymi przyjaciółkami, które lubią razem spędzać czas. Przyjaźń tę, przypieczętowaną pracą nad wspólną książką, pięknie ukazały bohaterki spotkania – Katarzyna Grochola z córką Dorotą Szelągowską, autorki niedawno wydanej „Makatki”. Uczestniczki Prefect Day miały okazję posłuchać fragmentów książki czytanych przez pisarski duet, a po ilości osób czekających następnie na podpisanie własnego egzemplarza można wnioskować, że były to fragmenty zachęcające do lektury całości. Pisarski talent matki i córki został nagrodzony przez firmę Visconti limitowaną edycją wiecznych piór, idealnych do robienia notatek do kolejnej książki.


Duet Katarzyny Grocholi i Doroty Szelągowskiej nie był jedynym obecnym na imprezie. Jury w składzie Ada Kostrz-Kostecka – wiceprezydent Pracodawców RP, Anna Mizerska – wiceprezes Polish Professional Women Network oraz Jerzy Mosoń – redaktor naczelny miesięcznika Gentlemen wybrało i nagrodziło za „przyjaźń pomiędzy matką i córką oraz umiejętność współpracy w życiu zawodowym” także następujące tandemy: dr Irenę Kamińską-Radomską i Dominikę Grodowską, Jolantę Fajkowską i Marię Niklińską, Urszulę Dudziak i Mikę Urbaniak oraz Ninę Tyrkę i Carmen Egurrolę.


Oprócz uciechy intelektualnej Perfect Day zapewniał uciechę jak najbardziej cielesną, a raczej należałoby powiedzieć skupioną na pielęgnacji i „dopieszczaniu” całego ciała. Sponsorem głównym imprezy była firma Lux Med, która przygotowała Medyczną Strefę Piękna, w której Uczestniczki mogły dowiedzieć się o kondycji swojej sylwetki dzięki pomiarom wagi, tkanki tłuszczowej, cholesterolu oraz poznać metody skutecznego relaksowania się w godzinach pracy. Eksperci Time Clinic prezentowali bezoperacyjny soft lifting twarzy oraz makijaż permanentny metodą long time liner. Na stanowiskach Time Spa Zen Panie mogły wykonać silk peel – zabieg odmładzający na dłonie oraz poznać najnowsze osiągnięcia medycyny w zakresie dbanie o sylwetkę (np. vip system – wszechstronna elektrostymulacja twarzy i ciała).


Uzupełnieniem bloku metamorfoz były porady stylistów i kolorystów z salonów Dessange, z których Uczestniczki ochoczo korzystały. A kiedy uroda nie pozostawiała już nic do życzenia można było zadbać o odpowiednią jej oprawę – tutaj pole do popisu miała marka Pilgrim oferująca oryginalną biżuterię modułową.


Jako że Perfect Day odbywał się w Egurrola Dance Studio, nie mogło w jego trakcie zabraknąć elementów tanecznych – Panie uczestniczyły w warsztatach Latino Solo prowadzonych przez czołowych tancerzy EDS – Ninę Tyrkę, Janję Lesar oraz Michała Uryniuka.


Całości imprezy dopełniało rewelacyjne menu przygotowane przez Lot Catering, które cieszyło zmysły feerią barw, wspaniałym aromatem i smakiem. Pyszności na talerzach uzupełniały kieliszki pełne dobrego wina – o to dbały dobrewina.pl; filiżanki z aromatyczną kawą Nespresso, a dla tych, którym po zajęciach tanecznych brakowało energii czekał Blow – kobiecy energetyk. Partnerzy, Patroni i Sponsorzy imprezy ufundowali dla Uczestniczek atrakcyjne nagrody rozlosowywane podczas loterii wizytówkowej. Natomiast Sponsor – firma Villa Italia dla każdej z Pań przygotowała prezent w postaci porcelanowego cacka.